محل تبلیغات شما

نفرات برگزیده اولین جشنواره روش های نوین تدریس معارف دین

نوشته شده توسط: سعید معزالدین    

نفرات برگزیده اولین جشنواره  روش های نوین تدریس معارف دین

استادان و مربیان برتر آموزش روخوانی قرآن كریم ویژه خردسالان

1- رتبه اول: فاطمه ظفری؛ استان كهكیلویه و بویراحمد

2- رتبه دوم: نرجس فرد؛ استان زنجان

استادان و مربیان برترآموزش روخوانی قرآن كریم ویژه نوجوانان و جوانان

1-                رتبه اول: مریم رحمانی؛ استان اصفهان

2-                رتبه دوم: رضوان محدث پور؛ استان خراسان رضوی

3-                رتبه سوم به صورت مشترك: طاهره منصوری  و زهره مرادی؛ استان تهران

- شایسته تقدیر: نسرین عباس زاده؛ استان اصفهان

استادان و مربیان برتر آموزش اعتقادات

1-                رتبه اول: مهدی قدرتی؛ خراسان جنوبی

2-                رتبه دوم: سوسن میخ بر؛ استان تهران

3-                رتبه سوم: مسعود قریب؛ استان تهران

-         شایسته تقدیر: فرشاد مستاجران؛ استان اصفهان

-         شایسته تقدیر: گلنوش یزدانی؛استان خراسان شمالی

استادان و مربیان برتر آموزش احكام

1-                رتبه اول: مجید شیرازی؛ استان تهران

2-                رتبه دوم: محمود لطفیان؛ استان قم

3-                به صورت مشترك: محمود زراعتیان؛ استان تهران و غلامعلی غلامی؛ استان قم

-         شایسته تقدیر: شمس الله اكبری؛ استان قم

-         شایسته تقدیر: عفت قلی زاده ؛ استان خراسان شمالی

استادان و مربیان برتر آموزش اخلاق

1-                رتبه اول: سید محمد باقر ابطحی؛استان قم

2-                رتبه دوم: سهیلا صلاحی اصفهانی؛ استان تهران

3-                رتبه سوم به صورت مشترك: فاطمه براتچی و مهناز صادقی؛ استان تهران

-         شایسته تقدیر: علی رضا نجفی؛ استان قم

داوران جشنواره كشوری روش های نوین تدریس معارف دین

- خسرو كی منش

- محمد سعید معزالدین

- محمود خیری

- عبدالرحمن جریحی////

در اینترنت سرچ کنید خواتاهید یافت اسامی و مطالب مربوط به جشنواره را  

همچنانکه شوهر گوگوش جایزه جنشنواره فجر را میگیرد و عمار های  سینما جایزه نمیگیرند به من نیز جایزه نمی دهند  به معلم متقلب جایزه می دهند ؟

پروژه نفوذ یا کوتاهفکری انقلابیون ؟

توجه توجه توجه   این مطلب   فوق را ببینید نام بنده  رتبه دوم کشور در تدریس نویین قران است که از اینترنت کپی کردم  و داوران ومسئولان جشنواره ان را منتشر کردند سال 88  که  ایا می دانید   چرا شوهر گوگوش در فیلم سازی جایزه جشنواره می گیرد و عمار های فیلمساز ما  جایزه نمی گیرند در سبزوار  خانم متقلب که مقاله اش را کپی میکند جایزه می گیرد اما من   در استان جایزه میگیرم در سبزوار نمیگیرم ؟  چرایی  اش وجود نفوذی های مقرض ویا اصولگرایان   کوتاهفکر است وبس

نفر اول خراسان  هستم و نفر دوم کشور در ان زمان    اما در شهرم سبزوار  هرگز  بابت این موضوع  مرا تشویق نکردند و هرگز  اعلام نکردند جز  رومه محلی شهرمان رومه سر بداران از ان جایی که مقاله ام را چاپ می کردند  این موفقیت مرا تبریک و در رومه چاپ کردند  همین وبس   خوب فکر می کنید چرا  جواب معلومه چون من  یک انقلابی با تعریف رهبر عزیزم هستم که  کوتاه فکران ضد انقلاب مرا تند رو می نامند  و در راستای منزوی کردن نیروهای انقلابی هستند یک عده هم  از شدت محافظه کاری و لو انقلابی و  اصولگرا بودند از ان جایی که هم خدا هم خرما می خواهند می خواهند یواش برند یاوش بیان که گربه شاخشان نزنند مثل معاونت پرورشی ان زمان که  ریاست اداره ما اموزش و پرورش شهرمان اقای  راه چمنی بود که اصلاح طلب بود و معاونت پرورشی را یعنی اقای کوره پز را با  ت  قران بالای نیزه در سمت معاونت پرورشی قرارش داد  واصولگرا بودکه حتی ایشان وقتی از این موفقیت کشوری ام مطلع شد لوح تقدیری را  دستی و غریبانه به دستم داد و  شهامت     اعلام نام بنده را در مراسم روز معلم ان زمان و تشویق علنی من را نداشت  اینها برای منه انقلابی   دردناکه که  همه  این اعملا  یک پروزه را دانسته یا ندانسته تقویت میکند و ان   تضعیف نیروهای ولایی اثر گزار است و جالبتر اینکه  خانم  حدادنیا مسئول کمسیون بانوان  مراسمی در ان زمان  در سالن ارشاد اسلامی بر پا کرد با عنوان ن موفق سبزوار و من از مدعوین و تماشاچی ها بودم و بعد که فهمیدند من هم قاعدتا باید نامم در لیست  لو ح تقدیر بگیران ان جلسه می بود نه تماشاچی با عذر خواهی گفت من اطلاع نداشتم شما در جشنواره رتبه اوردید  و بدین سان ندانسته و صادقانه نامم از لیستشان  کاملا تصادفی  حذف میشود ولی چون خانم حدادنیا ادم صادقی است باور دارم و همچنین است خانم رضوی که  امسال کاندید شورای شهر بود و از دوستان قدیمی ام بودند و ایشان نیز مثل خانم حدادنیا ابراز بی اطلاعی کرد و این را نیز صادقانه میدانم    اما در  تبلیغات انتخاباتی اش نوشته بود که تلاش میکرده ن را در مسایل اجتماعی   تشویق به فعالیت کند و  چندین سمت در همین باب داشته  اما حتی  نه تنها  از رتبه کشوری من خبری نداشته بلکه  ایشان انقدر به من نزدیک هست  ورابطه دوستانه چند ساله  ورفت وامد داریم که وقتی  مدیر دبیرستان بود مرا برای سخنرانی های کوچک کلاسی اش  دعوتم میکرد تا دختران را در تقویت دین وایمان کمک کنم اما در دبیرستان برای سخنرانی برای همه  جمعیت مدرسه خود داری میکرد و در برابر   سوال من میگفت   چرا شما رو دعوت کنم که تهدید بشوم خوب از کجا تهدید میشود    جای سوال است چرا و چه کسی مگر من  شخصیت  انقلابی و ولایی و موافق با نظام نیستم چرا رفتار ها با من عجیب است  و همین خانم مقالاتم را میگرفت برای استفاده در امور بانوان اداره چون انجا سمت داشت و طرحم را با خانم حدادنیا در کمسیون بانوان در فرمانداری استفاده کردند خبرش را هم خانم حدادنیا داد یعنی از فعالیتهای من در پشت پرده استفاده میکردند نه اشکارا  این همه محافظه کاری وبز دلی چه معنا دارد    بلخره اصولگرایان اینجوری با ما یند یا با دشمن طرف کی هستند  در سدد تقویت نیروهای انقلابی و ولایی چون مایند یا در سدد تضعیف  ایا ولایی ولایی را تضعیف میکند یا تقویت بنده علی رغم انتقاد از خانم رضوی اما وقتی ایشان برای کاندید شدنش تبلیغ میکرد منم کنار اقای ریسی اسم ایشان را هم تبلیغ میکردم صرفا به خاطر ولایی بودنش و انتقادهایم را ان موقع در کانال نگذاشتم چون انقلابی هستم غیرت انقلابی دارم لذا به رغم انتقاد  از ایشان  هرگز بروز ندادم  تا رای ایشان نشکند چون من مثل او بی تدبیر برای  نیروی های ارزشی نیستم   و هرگز یک ادم ولایی ولایی دیگر را تضعیف نمیکند و اجازه رای شکستن   ان ولایی را به خودش نمیدهد  اما یک عده اصولگرای ساده لوح در شهرمان نا اگاهانه همسو با دشمن شدند در تضعیف نیروهای ارزشی و قدرت تشخیص تخریبهای دشمن را از دوست ندارند    دشمنان ضد انقلاب  همه جا منتشر میکنند فلانی سخنرانی تند میکند دعوتش نکنید و ان ساده لوحان اصولگرا  روشن نیستند بیندیشند انها از روی دلسوزی نمی گویند انها از دشمنی انطور می گویند تا سخنران موثر سخن روشنگرانه اش  خفه شود او هرگز نمیتواند بگوید فلانی را  دعوت نکن او ضد انقلاب است چون  طرف ولایی بودنش  مثل من به همه عیان شده  پس مجبور است از راه دیگری وارد شود پس می گوید او تند سخنرانی میکند اگر اصولگرایان دعوت کننده کمی روشنفکر باشند حد اقل یک بار امتحان میکنند  تا به خودشان ثابت شود  مثلا وقتی یک مطلب از نوشته مرا در سپاه پاسداران فلان پاسدار مطالعه کرد جلو چشمم به اقای م داد گفت این مطلب خانم تکثیر شود خوب است  و او گفت معمولا سخنرانی های خانم محدث تند است       و من به او گفتم شما که حتی یک بار در سخنرانی من حاضر نبودید  چرا اینطوری با حرف فقط دشمنان وضد انقلابها  قضاوت میکنید و او سکوت کرد جوابی نداشت      حتی با همین بیانها باعث شدند  مسئول ولایت فقیه در سپاه   اقای ز  ان زمان که قول قطعی داده بود  سخنرانی در سالن سپاه داشته باشم دقیقه نود با  نفوذ نفوذی ها ی غیر  ارزشی در قالب دوست  سخنرانی را کنسل کردند الهی خدا منافقان نفوذی را افشا بفرمایید  همه اینها مرا یاد حرفهای اقای ازغدی می اندازد گفت از این که تا حالا چهار بار اقدام شده مرا ترور کنند باورم شده من تاثیر گذارم استاد رحیم پور ازغدی راست گفت  نفوذی ها نمی خواهند افراد انقلابی تاثیر گذار حتی در موفقیتها نامشان اعلام شود بلکه باید انها گمنام بمانند تا کمتر اثر گذار شوند و در همین راستا یک خاطره ام نیز از بسیج خواهران دارم وقتی مقاله  من در باره ولایت فقیه رتبه استانی اورد در پادگان برونسی مشهد قرار بود جایزه بگیرم   البته همان روز هم اتفاقی  شهید برونسی مرا دعوت به سخنرانی کرد یعنی توسل به روح مطهرش کردم تا سخنرانی   اتفاقی نصیبم شد خلاصه مسئولین مربوطه وقتی مقاله ها رو به صاحبانش می دادند به خانم ب که رسید جلو چشم خودم به ایشان گفتند شما از اینترنت کپی کرده بودید و خانم ب تایید کرد  و  اما  از من   نتوانستند  چنین ضعفی بگیرند چون همه اش ایده های خودم و تطبیق بر احادیث ایمه ع بود  بعد که همه در روز معلم در سالن بسیج جمع بودیم و در شهر سبزوار خواستند نویسندگان ان مقاله بصیرت و ولایت فقیه  جایزه  شهری بهش بدهند ان خانم کپی بردار را با جایزه تشویق کردند که مربی پایگاه بسیج بود و من باز تماشاچی بودم در حالی که هر دوی ما در مشهد یعنی استان بابت یک مقاله و همان مقاله جایزه گرفته بودیم این رفتار بسیج خواهران چه معنایی دارد ؟ قضاوت با شما  چرا رهبر عزیزم در دفاع از امثال ما فرمودند افراد انقلابی را تند رو می نامند ایا از نظر بسیج خواهران   و کمسیون بانوان و اداره خودمان اموزش و پرورش من  تند رو هستم که  رفتارشان چنین است  این اتفاق  مال اسفند سال 88 بود  /// ضمنا در همین جشنواره  راست سازمان تبلیغات کشور اقای پروانه وقتی دیدند  در  ساعت استراحت همه معلمان استانهای دیگر دور من جمع میشوند و مرتب مقاله  مرا هی فتو می کنند برای خودشان  یه هو دیدم مقاله مرا به تعداد مدعوین از شش استان  را تکثیر و در سینی قرار دادند وسط سخنرانی من بین جمعیت پخش کردند و انجا با خودم گفتم قدر زر زرگر بداند اینجا تهران است و دارای زرگر فرهنگی و انجا سبزوار است    دارای  بعضی از  متحجر ان فرهنگی یا بز دلان فرهنگی که با یک تشر نفوذی ها دست از  تقویت نیروهای انقلابی برداشته و قاطی تضعیف کنندگان نیروهای ولایی  همچون من میشوند   یک خانمی وقتی دید  در پایان سخنرانی ام برای مقام عظمای ولایت  دعا کردم امد در گوشم گفت حیف سخنرانی های زیبایت  که رهبر را دعا میکنی اگر اخرش رهبر را دعا نکنی همه جای شهر دعوتت می کنند  ///

مرگ بر ضد ولایت فقیه

امام جمعه سابق سبزوار کاش زنده بودی می دیدی به جای لاریجانی ات ریسی امده

پادشاه بالفطره پهلوی عیاش بالقوه

نامه ای سر گشاده به اقای کوره پز ریاست محترم سابق امور پرورشی اداره اموزش و پرورش سبزوار

استان ,رتبه ,ان ,خانم ,سخنرانی ,یک ,                رتبه ,استان تهران ,و در ,رتبه دوم ,شایسته تقدیر ,         شایسته تقدیر ,نوین تدریس معارف ,برگزیده اولین جشنواره ,نفرات برگزیده اولین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها