محل تبلیغات شما
سلام استاد بزرگوار م 

اینجانب رضوان محدث پور سال هشتاد وهشت از شما پرسیدم با توجه به انکه  بنده تنها کسی بودم از خراسان رضوی که در سطح کشور رتبه دوم شیوه های نویین تدریس شدم  

مظلومانه  بدون انکه مثل بقیه برندگان با ابلاغ ماموریت از طرف اداره شرکت کنم تنهایی رفتم جشنواره چون تهران مرا دعوت کرد و مدیر مدرسه ام غیبت برام رد کرد که با لطف شما از غیر موجه بودنش جلو گیری شد 

اما یادتان است سوال کردم چرا لوح تقدیرم را غیر علنی میدید و در شهر روز معلم علنی لوح تقدیرم ندادید حتی در مشهد اقای جواد حسینی ریاست محترم وقت در مرکز استان تقدیر نامه ام را فرستاد ند 

خلاصه شما چرا مثل اصلاح طلبها که نمی خواهند منه اصولگرا یا فرد ولایی علنی تقدیر بشم شما چرا همسو شدید جواب ندادید ابراز کردید من خبر از اتفاقات ی و دردناک اداره خبر ندارم و در تلگرام باز از شما سوال کردم جواب نداشتید 

حالا ایام انتخابات اگر زنده باشم منتظر باشید تا نامه ای علنی سر گشاده ی به شما بنویسم و در شهر پخش کنم 

پنان به در بگویم تا در بشنود باید  چنان 

اقدامی کنم تا با گفتن به در دیوار گنده چنان بشنود که ترک بردارد  سکوت بس است  کوره پز ها رو قربانی میکنم تا به هدف مهمتری برسم مجبورم  پیشا پیش ازتون عذر می خواهم که شما را مجبورم ابزاری قرار بدم حرفمو ان دیوار گنده بشنود بله ناراحت نشید مجبورم به در بگم تا دیوار گنده بشنود تا از جنس دل ترک خورده ام ان نیز ترک بخورد بله باید وجهه ان دیوار که دو رو دارد یا حد اقل رفتار  یک بام ودوهوا دارد را یک هوایش را افشا کنم  تا بفهمد با ما ولایی ها نمی تواند دو رو یی کند یا زنگی زنگ باشد یا رومی روم  

همینها  دل رهبر را خون کردند 

با تهمت تند رو یی دشمن وجهه ما انقلابی ها رو اگر تخریب میکند ان دیوار گنده هم روتوش میکند جاده صاف کن دشمن شده در تخریب چهره های واقعی ما بچه ولایی ها  

باید سکوتم را بشکنم از بس سکوت کردم دلم ترک خورد از بس سکوت کردم جیگرم خون شد دشمن همینو میخاد که 

چهره های ولایی یا تخریب شوند یا در ویترین نباشند 

شما دیگه چرا 

کارتان که مرا پشت پرده لوح تقدیرم دادید عین لوح تقدیر مشهد که حتی زورش امده به برنده بودنم در جشنواره شیوه های نویین تدریس اشاره کند  

اگر ارامم ارامش قبل طوفانم 

لعنت به ضد انقلابهای منافق  اصلاح گرای اصول طلب  به همین گندی است خط ی شان 

یعنی نه اصولگرا شان معلومه نه اصلاح طلبی شان شفاف است 

یعنی اصول طلب اصلاح گرا  باید اینارو یا افشا کرد یا نفرین 

مجبورم شما رو بهانه کنم به در بگم دیوار بشنوه  ان دیوار گنده جیگر امثال مارو مثل چلو صافی سوراخ سوراخ کرده منم باید سوراخ سوراخشان کنم 

با اسلحه قلمم چلو صافی شان کنم  به قول سبزواری ها چلو صافی

امام جمعه سابق سبزوار کاش زنده بودی می دیدی به جای لاریجانی ات ریسی امده

پادشاه بالفطره پهلوی عیاش بالقوه

نامه ای سر گشاده به اقای کوره پز ریاست محترم سابق امور پرورشی اداره اموزش و پرورش سبزوار

دیوار ,رو ,گنده ,ان ,لوح ,بشنود ,دیوار گنده ,ان دیوار ,به در ,چلو صافی ,لوح تقدیرم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها